Červenec 2013

HOT or NOT - Candice Accola

31. července 2013 v 20:28 | Becca |  HOT or NOT
Čáu děcka, jsem zpět! :) Sorry, že jsem tak narychlo zmizela z povrchu zemského, ale měla jsem něco na práci u babičky na půdě... Muhahaha! Ne, není to to, na co si při tom NA PRÁCI vzpomenete! :'DDD Pomáhala jsem uklízet půdu a taky jsme tam se sestrou tři dny spaly...

Došla jsem k názoru že jsem totálně vyřadila z chodu HOT or NOT a tak přidávám fotku s Candice. Já si myslím, že je totálně Hot! :'D


Interview - Comic-Con

27. července 2013 v 15:13 | Becca |  Celebrities
Tak, tady jsou nějaké rozhovory z Comic-Conu. :)

Nina Dobrev

Poslední slova Díl. 1

24. července 2013 v 18:23 | Becca |  Povídky
Tak, posledně si někdo stěžoval, že už nepíši povídky a to mě docela nakoplo. Rozhodla jsem se, napsat povídku o Mabekah, tedy o Mattovi a Renekah. Tohle jse můj třetí nejoblíbenější pár, hned po Klaroline a Deleně. O Deleně jsou ale teď fan-fiction všude a o Klaroline jsem už psala. Takže, tady to máte... :))
Seděla jsem u toho nejzazšího stolu v Grillu a po očku sledovala Matta Donovana, jak skládá použité talířky na stůl za bar. Co musím udělat, abych ho dostala? Přemýšlela jsem rozčileně a málem ve své ruce rozdrtila hrnek s kávou. Už jsem vyzkoušela všechno, úsměvy, pozvánky na párty, kterých se u nás poslední půlrok konalo habaděj. Drobné dárky a letmé pohledy, ale i zuřivé výrazy a rozhořčené poznámky. Na toho kluka nezabíralo ale vůbec nic.

"Ahoj, Rebeko, nad čím přemýšlíš?" uslyšela jsem vedle sebe hrubý hlas mého staršího bratra, ani jsem se na něj nepodívala.

"Niku," pozdravila jsem monotónně, "víš, že vůbec nad ničím? Vlastně si jen užívám toho nádherného dne plného slunce a rozesmátých tváří." Vrhla jsem vražedný pohled na drobnou brunetu, která u baru zřejmě flirtovala s Mattem.

Niklaus následoval můj pohled s mírně povytaženým obočím a suše konstatoval, "nejraději bys jí roztrhala hrdlo, že ano?"

"Taky že to udělám," koutky úst se mi samovolně nadzvedly, "dnes večer, bude předkrm."

"Ty se nikdy nepoučíš," povzdechl si můj bratr a zvednul se k odchodu. "Mám ještě schůzku s bratry Salvatory, však víš, máme mezi sebou nějaké nedořešené účty."

"Ti by si zasloužili to samé," poznamenala jsem a napila se kávy, která už po tu dobu co jsem tu seděla, stačila vychladnout.

Uslyšela jsem jen přidušený smích a tichý klapot podrážek, jak se Niklaus vydal zpátky ke dveřím. Pomalu jsem se zvedla od stolu a přešla až k baru, na tu malou brunetku jsem při tom ani nepohlédla a místo toho se zadívala do očí Mattovi.

"Přejete si?" otázal se a dělal, že mě vůbec nezná.

Zamračila jsem se, "Matte, chci si promluvit."

Ta osůbka, která se ještě před pár minutami lepila na Matta teď nejspíše pochopila, že se tu schyluje k pořádnému představení a s našpulenými rtíky se cupitavými krůčky vydala směrem ke dveřím. Matt moc dobře věděl, co jsem mu byla schopna udělat za scénu a tak mi raději pokynul hlavou směrem k zadním dveřím za barem. S úsměvem jsem ho následovala na tváři triumfální výraz. Začal dřív, než jsem vůbec stačila otevřít pusu.

"O co ti jde, Rebeko? Já myslel, že tohle máme za sebou. Víš, tak trochu jsi zabila Elenu, málem jsi zabila mě! Copak ti tohle všechno nestačí, to mi musíš ničit život i nadále?!" byl tak rozzuřený, že skoro křičel.

Tohle jsem opravdu nečekala, tohle mě opravdu ranilo. I když na druhou stranu jsem si byla moc dobře vědoma toho, co všechno jsem jim už provedla. Po dlouhé době jsem měla slzy na krajíčku.

"Já mám rodinu, Matte!" zaječela jsem, "snažila jsem se ji chránit a nikdy, nikdy nebudu litovat toho, že se mi to povedlo!" otočila jsem se na patě a práskla za sebou dveřmi.

Rozzuřeně jsem se řítila ke dveřím a v momentě, kdy jsem je rozrazila, do někoho jsem vrazila.

"Eleno?" podivila jsem se na hlas a povytáhla obočí, "co ty tu děláš?"

"Jdu do Grillu," odvětila a dívala se na mě pochybovačným pohledem, jako bych snad byla retardovaná. "A s dovolením bych prošla," řekla ještě a bez dalších diskuzí se kolem mě protáhla.

Zavrtěla jsem hlavou, co se to semnou sakra dělo? Náhle jsem se přistihla, jak se dívám Eleniným směrem. Nemířila si to k baru, nýbrž přímo za něj a rovnou do té místnosti, kterou jsem před malou chvílí opustila. Zámek cvaknul. Bez sebemenšího zaváhání a svou neupíří rychlostí jsem se co nejrychleji přesunula k pultu, ležérně se o něj opřela a nastražila uši.

Volal jsi? Tázala se zrovna Elena a já cítila, jaký si od něj drží odstup. Přece jen, byla v tomto nováček a sebeovládání ji zřejmě ještě nikdo nenaučil. To mě dost znervózňovalo. Ale ne tolik jako to, co následovalo poté. Musíš mě proměnit! Vyhrkl Matt a já celá zkameněla, cože to řekl? Slyšela jsem dobře? Matt byl přece jeden z těch lidí, kteří upíry nenáviděli. Sice s nimi vždy spolupracoval, ale nikdy s nimi nepřátelil. Dělal to pouze proto, aby chránil tu lidskou menšinu, která mezi tímto nadpřirozenem byla. Ne! Matte, co tě to napadlo? Přerušil můj zběsilý tok myšlenek Elenin rozzuřený hlas. Bylo to snad poprvé, co jsem s ní souhlasila.

Udělej to! Zakřičel prostě a netrápil se s odpovědí na položenou otázku. Nastalo hrobové ticho. Bože, ne, ona to fakt udělá, pomyslela jsem si a ve vší bezradnosti jsem rozrazila dveře…

Candice Accola - Nouveau Magazine Photshoot 2013

22. července 2013 v 19:21 | Becca |  Celebrities
Objevily se fotky z novéo shootu Candice pro Nouveau Magazine! Tohle je pro mě best shoot ever... :))
image host image host image host image host image host

Kat Graham - Photoshoot You Magazine 2013

20. července 2013 v 10:47 | Becca |  Celebrities
Objevily se nějaké fotky ze shootu, který Kat Graham nafotila pro You Magazine! Podle mě je to jeden z nejpovedenějších Katerininých shootů! :))
image host image host image host image host

The Originals - Spoilers

17. července 2013 v 16:18 | Becca |  Celebrities

Cokoliv o The Originals?

Brzy zjistíme, že Katherine nebyla jedinou ženou, která se postavila mezi Klause a Elijaha. V roce 1800 se Klaus zapletl s krásnou kreolskou ženou jménem Celeste, která měla slabost i pro Elijaha, který nebyl tak zaneprázdněný, jako jeho bratr, který se staral o obyvatele New Orleans. Jsem si jistý, že to nedopadne dobře!

Jsem zvědavá - uvidíme něco nového k The Originals, nebo to bude pouze přepracovaná verze pilotní epizody?


Účastnci spin-offu v San Diegu na Comic-Cone budou mít možnost vidět něco nového z pilotní epizody, ale 15.10. uvidíte už zcela novou epizodu seriálu.

Máte nějaký spoiler o Klausovi a Hayley z The Originals? Potřebuji Klaroline.


Ano. Klaus a Hayley budou mít spolu hybridního upíra, ale tady jejich spojení do značné míry končí. "Hayley není v Klausově životě žádnou Popelkou." říká Julie Plec. "Hayley je nezávislá dívka, která toho hodně prožila, opila se, s někým se vyspala a otěhotněla. Bude mít svou vlastní cestu. Nechce být ohrožením Klausova milostného života. Když už tak bude jeho portálem pro vykoupení."TV Guide Magazine - Scany

14. července 2013 v 21:29 | Becca |  Celebrities
Abblbmdi
Objevily se scany ze speciálního vydání magazínu TV Guide :) Btw: Omlouvám se, že tu není žádná úvodní fotka v šablonce, ale mám zaseknutý Adobe Element, takže se k "grafice" momentálně nemůžu dostat... :'(
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

PNG - Delena

12. července 2013 v 15:28 | Becca |  PNGs
Tak, jak se všichni máte? :) Já sedím doma u počítače a píšu tento článek, logicky... ale kromě toho, venku prší a slunce je teď někde v Neverlandu (ne toho od Machaela Jacksona! :D) No, skrátka a dobře, strašně se nudím a tento počasím zkažený týden mi ulehčují jen písničky od PARAMORE. Poslechla jsem jejich nové album, přesto se ale nejraději pořád vracím k All we know is falling a Riot! To je totiž Legen- počkejte si- Dární! :'DDDD Dobře, taky sleduji HIMYM... znovu a znovu! Nemám nic jiného na práci protože se mi zablokoval Adobe Element hned po tom, co jsem dodělala PNG s Delenou. Když už jsem vytvořila tu Stelenu... :'P

Tak tady to máte... :))

Kat Graham - BET Awards 2013

9. července 2013 v 17:59 | Becca |  Celebrities
Kat Graham na předávání cen BET awards. Má fakt krásný vlasy, při pohledu na ně bych se nejradši vyholila do hola! :'DD
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host

PNG - Stelena

6. července 2013 v 23:31 | Becca |  PNGs
Tak jsem se dneska pustila zase do grafiky. Poslední dobou dělám pořád nějakou grafiku, ale bohužel do toho ještě taky matiku a český jazyk, což je o prázdninách docela otravné. Připravuju se ale už preventivně na soutěže a taky to gymnázium, na které bude velmi obtížné se dostat. Tak se omlouvám, když teď nebudu moc aktivní a články budu přidávat tak ob dva dny. Po dovolené mi ale už začínají opravdové prázdniny, chci říct, že dokončím všechny ty testy, které jsem si objednala a budu moct být zase hiperaktivní... :'DDD

PNG pro příznivce Steleny... :DDD