Srpen 2013

Free Layout - Lucy Hale

30. srpna 2013 v 20:27 | Becca |  Free Layouts
Tak mě zase jednou chytla grafická nálada a vytvořila jsem pro vás volný layout s Lucy Hale (Ariou z PLL) Kdyby jste o něj někdo měli zájem, napiště do komentářů... :)

Přesun povídek na samostatný blog!

28. srpna 2013 v 21:59 | Becca |  Povídky
Takže, po pár minutách uilovného přemýšlení jsem usoudila, že přesunout povídky na samostatný blog bude asi tím nejlepším řešením. V posledních dnech mě psaní povídek doslova chytlo za srdce, nedokážu se od toho počítače odrhnout. Vpodstatě celé dny nepřemýšlím nad ničím jiným, než nad dějem aktuální povídky. Vím, že mnozí z vás neměli ten čas, či spíše trpělivost, si tu povídku přečíst a tak jsem skrátka vytvořila nový blog, kde přidávám všechny povídky, které napíšu. Bez omezení. Bohužel vám proto musím oznámit, že povídka s názvem Poslední slova má teď na chvíli pauzu. A to z toho důvodu, že mě nějak chytly HP povídky. Na blogu rebecca-lavone-stroies.blog si teď můžete přečíst Pohled na stranu temna. Povídku o Dracovi a Nicolette...
Ve skratce: Byla bych vám velice vděčná za komentáře na tomto blogu, protože jak jistě víte, autora povídek nikdy nepotěší nic tak moc, jako kladné reakce čtenářů.

Kat Graham - Zoo-A-Polooza

27. srpna 2013 v 16:51 | Becca
Nějaké fotky Kat z koncertu v Greenvillu. (Myslím, že Kat je neakčnější hečrečka z TVD, o té čtu pořád nějaké novinky!) :'DD
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host

Kat Graham - Villa Del Palmar Loreto

24. srpna 2013 v 19:34 | Becca |  Celebrities
Kat se svým přítelem v rekreační olasti Villa del Palmar Loreto... Myslím, že jsou to naprosto krásný fotky. Vypadají spolu fakt šťastně! :))
image host image host image host image host image host
image host

Bloopers - Season 4

22. srpna 2013 v 17:11 | Becca |  Celebrities
Tak toto jsou fakt bes bloopers ever! :'DDD Se tu chlámu jak debil.

PS: Mám na vás jednu otázku. Vadilo by vám, kdybych přidávala i povídky jiného rázu, než jsou TVD? Udělala bych na to rozcestník a tam to třídila na TVD, PPL a třeba HP povídky? :D Já s tím mám totiž docela za**aný počítač a nerada bych, abych to pak v záchvatu všechno vymazala a nikdo si to nepřečetl. :)) Kdyby se vám to tak ale nelíbilo, klidně si založím další blog... :'D

The Originals - Promo Video Elijah

20. srpna 2013 v 18:44 | Becca |  Celebrities
Oh GOD! Tohle je vážně úžasný promo! Taky se tak těšíte na The Originals?! :'DD Já strašně, podzim se blíží. (Je to krásný pocit nevnímaje školu... :/ :P)


Zpátky z dovolené :))

18. srpna 2013 v 17:13 | Becca |  Dear Diary
Zpět z dovolené! :'D Ano, tohle byla ta nejepičtější dovolená! Možná už tu byla Anglie, Itálie a další, ale Pobřeží Costa Brava ve Španělsku a hotel Caprici... O čem bych se měla zmínit jako první? Barcelona, projížďka lodí, či úžasně modrém moři, jako tomu bývá na přebarvených obrázcích? Upřímě, nechtělo se mi zpátky, chtěla jsem zůstat ve Španělsku, jednu noc se mi dokonce zdálo, že změním národnost. Ne, že bych nějak fandila mořským obludám na talíři, ale lidi jsou tam všichni moc milí, prostě vpohodě. Skoro všude jsem se bavila Anglicky, má bídná Španělština se naštěstí omezila jen na pozdravy a poděkování. Po cestě do malgreu jsem si koupila černé tričko s meme trollem a nápisem "PROBLEM?" a sluchátka by dr. dre. Trička byla jen v pánckých velikostech, tak jsem si koupila aspoň o nějakou tu velikost větší, aby to vypadalo efektně. Však víte! :'DDD Teď to na mě sice trochu visí, ale co na tom. Přidávám jednu fotku od bazénu, zbytek mám ještě na foťáku, tato je z mobilu. :'DD

Takže, blog znovu v pohybu!
Becca :*

Layout - Klaroline Green

6. srpna 2013 v 15:30 | Becca |  Past Layouts
Jak jste si už jistojistě všimli, na blogu se teď vystřídali dva layouty hned za sebou. Ten první se mi nelíbil a tak jsem po dvou dnech vytvořila nový, se kterým jsem celkem spokojená. Je s Klaroline, můj nejoblíbenější couple! :* Doufám, že se vám líbí, protože jsem se s ním pachtila přes dvě hodiny a hned po tom s Taylor Swift je to asi můj nejoblíbenější... :))


Poslední slova - Díl. 2

4. srpna 2013 v 14:55 | Becca |  Povídky
Tady máte druhý díl povídky Poslední slova, podle komentářů k poslední povídce usuzuji, žese vám první díl líbil. Doufám, že takové kladné komentáře budu vídat i nadále a že vás děj zaujme. Tentokrá na scénu přichází i Ktherine, která se s Elenou dostává do křížku a která se jako jediný upír v Mystic Falls uvolí k přeměně Matta Donovana.
"Rebeko?" podivila se Elena, " co se to dnes ksakru děje? První mě tady ten trouba," ukázala prstem na Matta, "požádá abych ho přeměnila a potom se tu zjevíš ty s vražedným výrazem ve tváři."

"Udělala bys to," vyprskla jsem místo odpovědi rozzuřeně.

"Ne, rozhodně ne! Chystala jsem se mu to rozmluvit, ty jsi tu ale vtrhla jako velká voda a všechno zničila." Odmlčela se a ohlédla na rozbité dveře, visící jen na jednom z pantů, "doslova," dodala pak zamyšleně.

Už jsem se nadechovala, abych něco řekla na svou obranu, když se do našeho rozhovoru vložil Matt.

Free Layout - Taylor Swift

2. srpna 2013 v 16:49 | Becca |  Free Layouts
Tak mě zase na nějakou dobu chytla grafika, jak jste si všimli, včera jsem sem hodila nový layout. (ještě ho musím hodit do past layouts :P) Teď jsem se dvě hodiny pachtila ještě s jedním, který je s Taylor Swift. Tak snad se alespoň někomu bude líbit! :'D Kdyby jste ho někdo chtěli, napiště do kometářů...